دسته
جك وSMS
ستاره ها
ايرانشناسي
مهدويت
خبر گزاري مهدي فخر در شهر ستان ها
كرمان شناسي
بهترين مطالب
آموزش گام به گام تنیس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210919
تعداد نوشته ها : 695
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب
نیکبخت‌: باید جواب بی‌احترامی تماشاگران شیرازی را می‌دادم 

    1387/8/11   6:17 ب.ظ 
    مشاهده : 6
 
علیرضا نیکبخت واحدی در مورد حواشی پس از بازی مقابل مقاومت و اظهارنظر شیرازی ها مبنی بر فحاشی وی، اظهار داشت‌‌: آنقدر ظرفیت دارم که از باخت ناراحت نشوم و به تیم حریف بی احترامی نکنم.
وی افزود: هرگز نمی‌گویم کاری نکرده‌ام؛ اما فقط جواب بی‌احترامی هواداران مقاومت را دارم که هرچه خواستند به من گفتند و هیچکس جلودار آنها نبود.
نیک‌بخت ادامه داد: هرگز به بازیکنان و کادر فنی مقاومت بی‌احترامی نکرده‌ام؛ اما تا کی باید ورزشگاه‌های ایران اینگونه باشد و توهین بشنویم؟
نیک‌بخت یادآور شد: از شکایت مسئولان مقاومت ناراحت نیستم؛ ولی باید جواب آنهایی که 80 دقیقه به من بی احترامی کردند را می دادم. امیدوارم کمیته انظباطی نیز به این بی‌احترامی‌ها رسیدگی کند.
نیک‌بخت در خصوص حضورش در جمع 5 بازیکن محبوب جهان گفت‌: خوشحال هستم چون افتخار بزرگی در کارنامه فوتبالی من محسوب می شود؛ اما اطلاع‌رسانی خوبی در این زمینه صورت نگرفته است و امیدوارم رسانه ها این خبر را به خوبی پوشش دهند.
وی در خصوص بی‌احترامی هواداران استقلال گفت: ‌دیگر به آنها کاری ندارم و فقط به فکر تیم خودم هستم. استقلال برای من محبوب بود؛ اما پس از دربی 65 علاقه ام را به این تیم از دست دادم.

دسته ها :
دوشنبه سیزدهم 8 1387
X